Calendars

Fullscreen ICAL


Date Name
Søn. 29 Mai
kl 14:00 - 16:00
J17-Kvernbit 2 9-er 11'er
J17 2. div. Vår avd. 02: Dommer - Kristian…
Søn. 29 Mai
kl 17:45 - 19:05
Kamp G14 - Åsane 3, 11-er
Dommer: Endre Haugen Holmefjord
Tir. 31 Mai
kl 20:00 - 22:00
G19-Bergen Nord 3 11'er
G19 3. div. Vår avd. 04
Tor. 2 Jun
kl 17:15 - 18:35
G12-Nymark kvit 9'er
G12 9er Avd 05 Dommer: Oliver Tømmerbakk- Tlf…
Fre. 3 Jun
kl 19:00 - 21:00
Vaksdal-Fotlandsvåg
Lør. 4 Jun
kl 11:00 - 12:20
J11-Minde LYN 7'er
J11 7er Avd 05 Dommer: Emil Frøland - Tlf 46526…
Tor. 9 Jun
kl 17:15 - 18:30
J10-Nordhordland Alvidra 7'er
J10 7er Avd 02 Dommer: Andreas Tveit Nævdal - Tlf…
Tor. 9 Jun
kl 18:30 - 20:30
J17-Nordhordland 11'er
J17 2. div. Vår avd. 02
Lør. 11 Jun
kl 18:30 - 20:30
J14-Austrheim 9'er
J14 9er Vår Dommer: Håkon Matland Østerås - …
Tir. 14 Jun
kl 17:15 - 18:30
Kamp G11 - Kvernbit 1, 7-er
Dommer: Isak Aldal - Tlf 993 61 532
Tir. 14 Jun
kl 20:00 - 22:00
G19-Fri 11'er
G19 3. div. Vår avd. 04
Tor. 16 Jun
kl 17:15 - 18:35
G12-Tertnes Mars 9'er
G12 9er Avd 05 Dommer: Greta Zdanciute - tlf…
Tor. 16 Jun
kl 18:30 - 19:30
Kamp G14 - Voss 2, 11-er
Kretsdommer
Lør. 18 Jun
kl 13:00 - 14:30
J14-Nordre Holsnøy 9’er
Dommer: Greta Zdanciute - Tlf 47731 189
Lør. 18 Jun
kl 15:00 - 17:00
Vaksdal-NHHI3
Tir. 21 Jun
kl 18:30 - 20:30
J14-Fana 9'er
J14 9er Vår Dommer: Greta Zdanciute - tlf…
Ons. 22 Jun
kl 00:00 - 23:59
Tine Fotballskule
Tir. 23 Aug
kl 17:15 - 18:30
Kamp G11 - Flaktveit Gepard 1, 7-er
Tor. 25 Aug
kl 17:15 - 18:30
J10-Bergen Nord Tellevik 7'er
J10 7er Avd 02
Lør. 27 Aug
kl 11:00 - 12:20
J11-Austevoll/Hundvåkøy Stars 7'er
J11 7er Avd 05
Tor. 1 Sep
kl 17:15 - 18:35
G12-Sandviken Hotspur 9'er
G12 9er Avd 05
Fre. 2 Sep
kl 20:00 - 22:00
Vaksdal-Hausvik
Tir. 6 Sep
kl 17:15 - 18:30
Kamp G11 - Bergen Nord Salhus, 7-er
Tor. 8 Sep
kl 17:15 - 18:30
J10-Arna-Bjørnar G/Å 1 7'er
J10 7er Avd 02
Tir. 13 Sep
kl 17:15 - 18:30
J11-Fana Tellus 1 7'er
J11 7er Avd 05
Tor. 15 Sep
kl 17:15 - 18:35
G12-Øystese Blå 9'er
G12 9er Avd 05
Fre. 16 Sep
kl 19:00 - 21:00
Vaksdal-Eidsvåg
Tir. 20 Sep
kl 17:15 - 18:30
Kamp G11 - Åsane Puma Y, 7-er
Tor. 22 Sep
kl 17:15 - 18:30
J10-Bergen Nord Marikollen 7'er
J10 7er Avd 02
Tir. 27 Sep
kl 17:15 - 18:30
J11-Bjarg Blå 7'er
J11 7er Avd 05
Lør. 1 Okt
kl 15:00 - 17:00
Vaksdal-Valestrand Hjellevik2
Lør. 15 Okt
kl 15:00 - 17:00
Vaksdal-Dale
Tir. 18 Okt
kl 17:15 - 18:30
Kamp G11 - Nordhordland Alvidra 2, 7-er
Tor. 20 Okt
kl 17:15 - 18:35
G12-Varegg Blå 9'er
G12 9er Avd 05
Tor. 27 Okt
kl 17:15 - 18:30
J10-Hausvik 1 7'er
J10 7er Avd 02
Date Name Description Options
Date Name Description Options
Tir. 24 Mai
kl 19:30 - 21:30
J14-Søreide 9'er
J14 9er Vår Dommer: Julie Hisdal Haga - Tlf 45840…   Read more  
Tir. 24 Mai
kl 18:00 - 19:15
Kamp G11 - Sandviken Hvit, 7-er
Dommer: Håkon Matland Østerås - Tlf 99708 996 /…   Read more  
Lør. 21 Mai
kl 17:00 - 19:00
Vaksdal-Fri
  Read more  
Lør. 21 Mai
kl 12:00 - 13:20
J11-Njardar/Tysnes J11 7'er
J11 7er Avd 05 Dommer: William Hisdal Haga -…   Read more  
Tor. 19 Mai
kl 18:30 - 20:00
Kamp G14 - Os 3, 11-er
Kretsdommer : Erik Melbye   Read more  
Tor. 19 Mai
kl 17:15 - 18:35
G12-Voss Blå 9'er
G12 9er Avd 05 Dommer: Oliver Tømmerbakk - 48383…   Read more  
Søn. 15 Mai
kl 18:00 - 19:15
J11-Jadakameratene Rosa 7'er
J11 7er Avd 05 Dommer: Nikolai Bogevik Reistad -…   Read more  
Tor. 12 Mai
kl 20:00 - 22:00
J17-Smørås 2 11'er
J17 2. div. Vår avd. 02   Read more  
Tir. 10 Mai
kl 20:00 - 22:00
G19-Osterøy 11'er
G19 3. div. Vår avd. 04   Read more  
Tir. 10 Mai
kl 18:30 - 19:35
G10-Bjarg Kirke hvit 7'er
Dommer: Isak Aldal - Tlf 993 61 532   Read more  
Tir. 10 Mai
kl 17:15 - 18:30
Kamp G11 - Arna-Bjørnar Garnes, 7-er
Dommer: Tobias Tømmerbakk - Tlf 48385077 /…   Read more  
Søn. 8 Mai
kl 18:00 - 20:00
Vaksdal-Osterøy 2
  Read more  
Lør. 7 Mai
kl 11:00 - 12:20
J10-Valestrand Hjellvik Løve 7'er
J10 7er Avd 02 Dommer: Andreas Tveit Nævdal 940…   Read more  
Tor. 5 Mai
kl 18:30 - 20:00
Kamp G14 - Minde, 11-er
Kretsdommer   Read more  
Tor. 5 Mai
kl 17:15 - 18:35
G12-Norheimsund Raud 9'er
G12 9er Avd 05 Dommer: Håkon Matland Østerås -…   Read more  
Tir. 3 Mai
kl 17:15 - 18:30
J11-Nymark Svart 7'er
J11 7er Avd 05. Dommer: Emil Frøland - Tlf 46526…   Read more  
Tor. 28 Apr
kl 18:00 - 19:05
G10-Jadakameratene United 7'er
Dommer: Lucas Skår - 97315168/ 952 08 836   Read more  
Tir. 26 Apr
kl 19:30 - 21:30
J14-Os 9'er
J14 9er Vår. Dommer; Julie Hisdal Haga - Tlf:   Read more  
Tir. 26 Apr
kl 18:20 - 19:30
Kamp G11 - Eidsvåg Ulv, 7-er
Dommer: Oliver Tømmerbakk Tlf 48383 669 / 995 20…   Read more  
Lør. 23 Apr
kl 14:00 - 16:00
Vaksdal- Hasunds Hund
  Read more  
Fre. 22 Apr
kl 17:15 - 18:30
J10-Flaktveit Svane 7'er
Dommer: William Hisdal Haga - tlf 92084460 J10…   Read more  
Tor. 21 Apr
kl 20:00 - 22:00
J17-Fana 7'er
Dommer: Kristian Holdhus Tlf 91510215 J17 2. div.…   Read more  
Tor. 21 Apr
kl 18:30 - 20:00
Kamp G14 - Loddefjord 2, 11-er
Dommer: Julie Hisdal Haga - Tlf 458 40 577   Read more  
Tir. 19 Apr
kl 20:00 - 22:00
G19-Norheimsund 11'er
G19 3. div. Vår avd. 04   Read more  
Ons. 6 Apr
kl 20:00 - 21:30
Trening J17
Bane 1 & 2   Read more  
Ons. 6 Apr
kl 20:00 - 21:30
Trening Junior
Bane 3 & 4   Read more  
Ons. 6 Apr
kl 19:00 - 20:00
Trening J14
Bane 1 og 2   Read more  
Ons. 6 Apr
kl 18:45 - 20:00
Trening G14
  Read more  
Ons. 6 Apr
kl 18:00 - 19:00
Trening G11
Bane 3   Read more  
Ons. 6 Apr
kl 18:00 - 19:00
Trening G12
Bane 4   Read more  
Ons. 6 Apr
kl 18:00 - 19:00
Trening J10
Bane 1   Read more  
Ons. 6 Apr
kl 18:00 - 19:00
Trening J11
Bane 2   Read more  
Ons. 6 Apr
kl 17:00 - 18:00
Trening G 08
Bane 2   Read more  
Ons. 6 Apr
kl 17:00 - 18:00
Trening G09
Bane 4   Read more  
Ons. 6 Apr
kl 17:00 - 18:00
Trening G10
Bane 1   Read more  
Ons. 6 Apr
kl 17:00 - 18:00
Trening J09
Bane 3   Read more  
Man. 4 Apr
kl 20:00 - 21:30
Trening J 17
Bane 1 og 2   Read more  
Man. 4 Apr
kl 20:00 - 21:30
Trening Junior
Bane 3 og 4   Read more  
Man. 4 Apr
kl 19:00 - 20:00
Trening G14
Bane 3 og 4   Read more  
Man. 4 Apr
kl 19:00 - 20:00
Trening J14
Bane 1   Read more  
Man. 4 Apr
kl 18:00 - 19:00
Trening G07
Bane: HS   Read more  
Man. 4 Apr
kl 18:00 - 19:00
Trening G11
Bane 3   Read more  
Man. 4 Apr
kl 18:00 - 19:00
Trening G12
Bane 4   Read more  
Man. 4 Apr
kl 18:00 - 19:00
Trening J10
Bane 1   Read more  
Man. 4 Apr
kl 18:00 - 19:00
Trening G12
Bane:4   Read more  
Man. 4 Apr
kl 18:00 - 19:00
Trening J11
Bane 2   Read more  
Man. 4 Apr
kl 17:00 - 18:00
Trening J08
Bane: Mellom bane 3 og 4   Read more  
Man. 4 Apr
kl 17:00 - 18:00
Trening G08
Bane 4   Read more  
Man. 4 Apr
kl 17:00 - 18:00
Trening G10
Bane 1   Read more  
Man. 4 Apr
kl 17:00 - 18:00
Trening J09
  Read more  
Man. 4 Apr
kl 15:30 - 16:30
Trening G09
Bane 2   Read more  
Søn. 3 Apr
kl 20:00 - 21:30
Trening Junior
Bane: Alle   Read more  
Søn. 3 Apr
kl 19:00 - 20:00
Treining J17
Bane 3 og 4   Read more  
Søn. 3 Apr
kl 19:00 - 20:00
Trening J14
Bane 1 og 2   Read more  
Søn. 3 Apr
kl 17:00 - 18:00
Trening Vaksdal
Bane: Alle   Read more  
Fre. 1 Apr
kl 18:00 - 20:00
Trening Vaksdal
Bane: Alle   Read more  
Fre. 1 Apr
kl 18:00 - 19:00
Trening G14
Bane 1 og 2   Read more  
Tor. 31 Mar
kl 20:00 - 21:30
Trening Junior
Bane: Alle   Read more  
Tor. 31 Mar
kl 18:00 - 20:00
Trening Vaksdal
Bane: Alle   Read more  
Ons. 2 Mar
kl 18:00 - 19:00
test test
  Read more